KENAR BANDI ÜRETİM TESİSİ


Kenar bandı üretimi zorlu bir süreçtir. Termoplastiklerin üretiminde stabil ortam koşulları, kaliteli ve standart hammadde tedariği, üretimde kullanılan makine ve techizatın düzenli bakımı ve tecrübeli kadro kalitede en önemli faktörlerdir. Kenar bandı üretim tesisimizde kullandığımız teknolojiyi sürekli güncel tutmaktayız.

Kalite için kalite anlayışını benimsemiş üretim kadrosu şarttır. Biz sürekli eğitimlerle bu anlayışı tam olarak yerleştirmiş durumdayız. Aynı zamanda müşteri memnuniyeti için iç müşteri memnuniyeti gerekliliğinden yola çıkarak çalışmalarımız bu doğrultuda ilerletiyoruz.

Kaliteli hammaddeler araştırılarak üretimimizde kullanılmaktadır. Hammadde stok alanlarına test ve kontrolü yapılan yüksek kalitede hammaddeler stoklanır.

Ekstrüzyon yöntemi ile üretilen kenar bandı ruloları üretim aşamasında sürekli olarak kontrol edilmekte ve özenle üretilmektedir. Farklı kalınlıkta ürünler müşteri talepleri doğrultusunda bu bölümde üretilmektedir.

Desenleme ünitelerinde yüksek kalitede baskı teknikleri kullanılarak dizaynı yapılan desenler rulolar üzerine baskı yapılır. Zengin desen çeşitliliği sayesinde yeni panel renkleri için hızlı bir şekilde tasarlanan bantlar ürün yelpazemizi sürekli genişletmektedir. Talepler doğrultusunda renk çalışmalarımız müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılayabilecek düzeydedir.

Üretilen rulolar kesim bölümünde müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istenen ölçülerde ebatlanarak son ürün elde edilmektedir.