ŞİRKETİMİZ


Mobilya tasarımı ve imalatı sektöründe uzun süre hizmet veren firmamız daha sonra mobilya malzemeleri ve hırdavat sektöründe mobilya üreticilerine uzun süre tedarik sağlamıştır. Üretimden gelen tecrubeyle müşteri beklentilerini daha iyi anlayabilen ürün ve hizmetin kalitesini müşterilerilerine sunmaya çalışan firmamız. 2009 yılında var olandan daha iyisinin olmasını gerektiğini görerek kenar bandı ve hotmelt üretimine başlamıştır. Ürettiği ürünleri daha önce kullanan, pazarlayan bir tecrübe paha biçilemez bir kazançtır.

Mobilya sektöründe büyük öneme sahip kenar bandı ve hotmelt aynı zamanda birbirinden ayrılamaz tamamlayıcı ürünlerdir. Bu sebeple kenar bandı ve hotmelt üretimine başlayan firmamız aynı çatı altında tamamlayıcı bu iki ürünü de kendi tamamı yerli kaynakları ile üretebilen ilk ve tek firma olmaktan gurur duymaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını River olarak karşılarken aynı zamanda yerli ve yabancı sektördeki birçok kenar bandı veya hotmelt üreticisinin de hotmelt veya kenar bandı tedarikçisi olabilmek bizim için büyük bir başarıdır.